Voleybol
Giriş Tarihi : 31-05-2015 16:13   Güncelleme : 31-05-2015 16:13

K.MARAŞSPOR VETERANLARI SAHAYA İNDİ

Türkiye her geçen gün daha yaygınlaşan Veteranlar takımına Kahramanmaraşspor'da eklendi. Başkan Ceyhan, Kahramanmaraşspor veteran takımını kurdu.

K.MARAŞSPOR VETERANLARI SAHAYA İNDİ

Türkiye de kendi ligleri de olan ve her yıl en az 4 tane büyük Turnuva gerçekleştirilen Veteranlar (eski futbolcular) takımına Kahramanmaraşspor'da eklendi. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'ın öncülük ettiği Kahramanmaraşspor veteran takımı ilk olarak Antalya da düzenlenen Türkiye şampiyonasında final grubuna kadar yükselmişti. Kahramanmaraşspor'un kritik maçlarından dolayı final maçlarına çıkmadan şehre dönen Kahramanmaraşspor veteran takımı yeniden sahaya indi. Kahramanmaraş Baro takımı ile hazırlık maçı yapan ve sahadan 6-4 galip ayrılan Kahramanmaraşspor Vteran takımı gelecek hafta ise Kilisspor Veteran takımı ile hazırlık maçı yapacak.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Kahramanmaraşspor artık her alanda varlık göstermeli. Bu zamana kadar hep küçültülmüş, hep soyulmuş ve hep dışlanmış. Artık Kahramanmaraşspor hem diğer spor branşlarında hem de sosyal branşlarda aktif hale geldi. Basketbol şubesini kurduktan sonra emektar gutbolcularımızı da mutlu edelim ve bu alanda da varlık gösterelim diyerek Kahramanmaraşspor Veteran takımını da kurduk. Gördükki Veteranların ligleri ve çok büyük organizasyonları var. Kahramanmaraşspor bu alanda da varlık göstermeli dedik ve takımımızı kurduk. Futbola emek vermiş kendini kanıtlamış çok değerli arkadaşlarımız var. Onlarda Kahramanmaraşspor Veteranlar takımı ile futbola yeniden dönmüş oldu. Bu sayede emektar futbolcularımıza da vefamızı göstermiş olduk. Hayırlı olsun"dedi.